Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5829
Назва: ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ
Інші назви: ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ
Автори: ОКСЕНЧУК, ВАСИЛІСА КОСТЯНТИНІВНА
Ключові слова: оцінка земель
водний фонд
Дата публікації: 11-січ-2025
Видавництво: ОКСЕНЧУК ВАСИЛІСА КОСТЯНТИНІВНА
Бібліографічний опис: Оксенчук Василіса Костянтинівна «Дослідження оцінки земель водного фонду»: кваліфікаційна робота магістра: 193 – Геодезія та землеустрій. Кривий Ріг, 2024. – 73 с.
Короткий огляд (реферат): Оксенчук Василіса Костянтинівна «Дослідження оцінки земель водного фонду» – Рукопис. Випускна робота на здобуття освітнього ступеня магістр зі спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій. – Криворізький національний університет, Кривий Ріг, 2024. – с. Основною метою магістерської роботи являється аналіз та дослідження показника формування величини грошової оцінки земельної ділянки, як відповідного об’єкта ОТГ певної категорій земель. В першому розділі проаналізовано формування грошової оцінки земель водного фонду в системі органів місцевого самоврядування, що є важливим аспектом управління земельними ресурсами та охорони навколишнього середовища. В першому розділі також здійснено огляд нормативно-правового регулювання виконання нормативної грошової оцінки на сучасному етапі розвитку економіки. В другому розділі відображено аналіз теоретичного дослідження та поетапного формування показнику встановленої величини грошової оцінки земельних ділянок саме водного фонду, а відповідно нормативної та експертної. Всі розрахунки були проведені у відповідності із чинним на сьогоднішній день законодавством. У третьому розділі магістерської роботи, присвяченій теоретичним дослідженням впровадження масової оцінки земель, важливо детально розглянути як позитивні аспекти, так і потенційні ризики цього процесу.
Опис: Актуальність теми. Визначення вартості земель, зокрема об’єктів водного фонду, є важливим аспектом для ефективного управління природними ресурсами. Це питання стає особливо актуальним у контексті сталого розвитку, охорони навколишнього середовища та економічної стабільності регіонів. З моменту отримання незалежності України у 1991 році, питання нормативної грошової оцінки земель стало ключовим аспектом земельної реформи. Різні визначення та підходи до оцінки земельних ділянок формувалися в залежності від економічних, соціальних та правових умов. Різниця у вартості земельних ділянок в Україні зумовлена змінами в порядках та методиках визначення нормативної грошової оцінки. Кожен новий законодавчий акт або зміна в нормативних документах могла суттєво вплинути на оцінку земельних ділянок. Таким чином, різниця у вартості земельних ділянок в Україні є наслідком постійних змін у нормативних актах та методах оцінки, а також впливу локальних і економічних факторів. Це підкреслює важливість стабільності та узгодженості в законодавстві щодо оцінки земель для забезпечення справедливого і прозорого ринку землі. Удосконалення системи оцінки та адаптація до сучасних умов можуть допомогти зменшити ці коливання і забезпечити більш точну та об'єктивну оцінку земельних ресурсів. Мета і задачі дослідження. Основною метою магістерської роботи являється аналіз та дослідження показника формування величини грошової оцінки земельної ділянки, як відповідного об’єкта ОТГ певної категорій земель. Для досягнення передбаченої мети потрібно вирішити наступні задачі: • Провести дослідження порядку щодо формування величини нормативної грошової оцінки; • дослідити порядок формування показнику величини експертної та грошової оцінки земель, що відносяться до водного фонду; • проаналізувати та визначити першочергові перспективи впровадження масової оцінки земель Об’єкт дослідження – являється методики визначення показника грошової оцінки. Предмет дослідження – являється формування величини грошової оцінки земельної ділянки водного фонду. Наукова новизна одержаних результатів: • досліджено певні аспекти. щодо визначення грошової оцінки земель водного фонду; • проведено розрахунки величини показника нормативної грошової та експертної оцінок для окремих земельних ділянок; • проведено детальний огляд масової оцінки земель. Практичне значення одержаних результатів. Результати досліджень можуть бути використані в робочих моментах, а саме державних та приватних організаціях при виконанні оцінки земель. Особистий внесок здобувача. Магістерська робота виконання особисто здобувачем і є результатом самостійних досліджень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5829
Розташовується у зібраннях:193 Геодезія та землеустрій
Кафедра геодезії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ.docx9.95 MBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.