Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1680
Назва: Управління роботою гірничозбагачувального комбінату при використанні інформаційних технологій 21-го сторічча
Автори: Назаренко, Володимир Михайлович
Назаренко, Владимир Михайлович
Nazarenko, Volodymyr
Назаренко, Михайло Володимирович
Назаренко, Михаил Владимирович
Nazarenko, Mykhailo
Хоменко, Сергій Анатолійович
Хоменко, Сергей Анатольевич
Khomenko, Serhii
Купін, Андрій Іванович
Купин, Андрей Иванович
Kupin, Andrii
Ключові слова: Управління
ГЗК
інформаційні технології
GPS
Дата публікації: 2001
Видавництво: КрТВ МАКНС
Бібліографічний опис: Управління роботою гірничозбагачувального комбінату при використанні інформаційних технологій 21-го сторічча / В. М. Назаренко, М. В. Назаренко, С. А. Хоменко, А. І. Купін // Академический вестник Криворожского территориального отделения Международной Академии компьютерных наук и систем. – 2001. – № 7–8. – С. 43–49. – Библиогр. : с 49.
Короткий огляд (реферат): Розвиток автоматизації в гірничий справі відбувався поетапно і історично склалося так, що з самого початку виникли системи для управління конкретними механізмами, які управляють технологічним процесом. Потім ці механізми за допомогою управління стали об'єднуватись в окремі групи (наприклад, пуск конвеєра та конвеєрної лінії). В залежності від ситуацій таке управління виконувалось як без людини так і з нею. Відповідно таке управління називалось автоматичним та автоматизованим. Виробнича технологія вимагає вести управління такого роду об'єктами тільки в реальному часі. В цих випадках потрібна миттєва реакція системи управління на деяку сукупність положення параметрів технологічного процесу. Тому воно і реалізується тільки в реальному масштабі часу. Спочатку такого роду системи реалізувались, як правило, в аналоговому вигляді. Вони іноді називались локальними технологічними процесами та управлялись так названими локальними системами або системами низького рівня. В практиці такі системи стали називати АСУ ТП. Структура їх була суттєво спрощеною. Реалізація на їх базі більш складних алгоритмів обумовлювало суттєве збільшення похибки в управлінні та зниження надійності функціонування. В результаті компромісу між складністю алгоритмів управління та заданою похибкою визначався допустимий обсяг структури такої АСУ ТП.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1680
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних систем та мереж
Кафедра моделювання та програмного забезпечення
Наукові статтіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.