Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7563
Назва: Розробка технології виробництва 6,7 млн. т/рік окатишів із застосуванням заходів, спрямованих на підвищення якості магнетитового концентрату в умовах ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Автори: Журкін, Ілля
Ключові слова: залізовмістна
сировина
доменна
плавка
основність
Дата публікації: 2025
Бібліографічний опис: Журкін І.Є. Розробка технології виробництва 6,7 млн. т/рік окатишів із застосуванням заходів, спрямованих на підвищення якості магнетитового концентрату в умовах ПрАТ «Полтавський ГЗК»: кваліфікаційна робота ...бакалавра, 2025, 54 с.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи: розробка заходів, спрямованих на підвищення якості залізовмісних концентратів з метою їх подальшого використання в технології виробництва окатишів. Результати роботи: було з’ясовано, що за якісними характеристиками магнетитовий концентрат, що отримують на підприємстві ПрАТ «Полтавський ГЗК», задовольняє вимоги лише доменного виробництва. Застосування технології флотаційного доведення магнітного концентрату в промислових умовах дозволить отримати концентрат з масовою часткою заліза 67,4 %. Було встановлено, що виготовлені з нього неофлюсовані окатиші мають міцність у вихідному стані в 1,5-1,7 рази більшу, ніж офлюсовані окатиші з основністю 0,7-1,2 од., і практично не руйнуються при відновленні. Зменшити знеміцнення офлюсованих окатишів у ході відновлення можна, лише здійснюючи при випалюванні часткову дисоціацію гематиту до магнетиту. Запропоновано застосування малоосновних окатишів і високоосновного агломерату в доменному виробництві, що дозволить підвищити продуктивність доменної печі та знизити питому витрату коксу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7563
Розташовується у зібраннях:2025 – 136 Металургія

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ЖУРКІН.pdf1.72 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.