Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7354
Назва: Фінансова політика та її вплив на формування місцевого самоврядування України
Автори: Гузь, Марія Тарасівна
Ключові слова: бюджетна децентралізація
місцеве самоврядування
нормативно-правове регулювання
органи місцевої влади
фінансові дисбаланси
фінансова політика
Дата публікації: 2025
Бібліографічний опис: Гузь М.Т. Фінансова політика та її вплив на формування місцевого самоврядування України : кваліфікаційна робота ... бакалавра : 281 – Публічне управління та адміністрування. Кривий Ріг, 2025. 73 с.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи полягає в удосконаленні реалізації фінансової політики та її впливу на формування місцевого самоврядування. Завдання дослідження: розкрито сутність фінансової політики на різних рівнях її реалізації, що дає змогу визначити її роль у системі державного управління; охарактеризовано основні складники фінансової політики та висвітлено їхній вплив на процес формування місцевого самоврядування в Україні; проаналізовано нормативно-правові акти, які регулюють реалізацію фінансової політики, з акцентом на їхній вплив на становлення та функціонування місцевого самоврядування в Україні; охарактеризовано діяльність виконавчого комітету Криворізької міської ради та здійснено аналіз реалізованої ним фінансової політики; висвітлено ключові проблеми реалізації фінансової політики на місцевому рівні та визначено їхній вплив на формування ефективного місцевого самоврядування; обґрунтовано шляхи подолання дисбалансів у фінансовій політиці з метою посилення інституційної та ресурсної спроможності місцевого самоврядування. Об'єктом роботи являється процес реалізації фінансової політики та її впливу на формування місцевого самоврядування. Предметом роботи являється сукупність теоретичних аспектів реалізації фінансової політики та її впливу на формування місцевого самоврядування. Результати дослідження: уточнено визначення фінансової політики місцевого самоврядування. Виявлено суттєві дисбаланси в розподілі фінансових ресурсів, що стримують розвиток місцевих громад на прикладі бюджету Криворізької міської територіальної громади. Запропоновано шляхи покращення ефективності реалізації місцевої фінансової політики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7354
Розташовується у зібраннях:2025 Кафедра маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління
2025 – 281 Публічне управління та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КБР_ПУА-21_Гузь Марія.pdf3.5 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.