Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/726
Назва: До питання розробки та впровадження системи символьної математики Maxima у ВНЗ України
Автори: Леонова, Н. А.
Теплицький, І. О.
Семеріков, Сергій Олексійович
Семериков, Сергей Алексеевич
Semerikov, Serhii
Ключові слова: Maxima
ВНЗ України
символьна математика
Дата публікації: 2003
Видавництво: ЮГПУ им. К. Д. Ушинского
Бібліографічний опис: Леонова Н. А. До питання розробки та впровадження системи символьної математики Maxima у ВНЗ України / Леонова Н. А., Теплицький І. О., Семеріков С. О. // Сборник трудов четвертого научно-методического семинара «Информационные технологии в учебном процессе». – Одесса : ЮГПУ им. К. Д. Ушинского, 2003. – С. 183–185.
Опис: Однією з тенденцій останніх років є дедалі ширше впровадження математичних пакетів у процес навчання математики. У розв’язанні питання до вибору математичних пакетів для підтримки курсу математики є два основних напрямки: 1 – розробка спеціалізованих програмних середовищ, 2 – використання існуючих математичних пакетів. Другий напрямок є досить поширеним в країнах Західної Європи та США, однак більшість ВНЗ України неспроможні придбати достатню кількість ліцензій таких пакетів для організації навчання математики. В рамках першого напрямку в Україні створені такі ефективні ППЗ, як GRAN1, - 2D, -3D (М.І. Жалдак), Extremum (Ю.В. Триус) та інші, однак програмне забезпечення багатьох розділів (зокрема, лінійної алгебри, теорії чисел, числових систем, аналітичного інтегрування тощо) або відсутнє, або його можливості дуже обмежені. Враховуючи, з одного боку, значний обсяг роботи, необхідний для створення таких ППЗ (десятки людино-років), а з іншого – нагальну потребу в програмній підтримці всього курсу вищої математики, ми об’єднали зусилля з інтернаціональною командою розробників системи символьної алгебри Maxima.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/726
Розташовується у зібраннях:Тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Леонова Н. А. До питання розробки та впровадження.pdfтези193.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.