Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/705
Назва: 3D-моделювання в теплоенергетиці
Автори: Замицький, Олег Володимирович
Замыцкий, Олег Владимирович
Zamytskyi, Oleh
Шепеленко, Марія Іванівна
Шепеленко, Мария Ивановна
Shepelenko, Mariia
Ключові слова: комп'ютерне моделювання
теплоенергетика
теплообмінники
Дата публікації: 2015
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Замицький О. В. 3D-моделювання в теплоенергетиці / О. В. Замицький, М. І. Шепеленко // Гірничий вісник : науково-технічний збірник. – Кривий Ріг, 2015. – Вип. 99. – С. 75–79. – Бібліогр.: 11 назв.
Короткий огляд (реферат): У науковій праці розглянуті основні принципи 3D-моделювання теплоенергетичних об’єктів. Доповнення візуалізації до традиційних методів обчислень дозволить не тільки максимально сприйняти принцип дії та зовнішню подобу устаткування, але й оптимізувати процес аналізу тепломасообмінних процесів, які протікають в даному устаткуванні. В якості об’єкта візуалізації був обраний парогенератор марки Е-75-42-440 КТ, він оснащений необхідними трубопроводами в його межах і арматурою, а також пристроями для відбору проб котлової і живильної води, насиченої і перегрітої пари. Даний агрегат проектується і виготовляється в блочному виконанні, так як конструкція котла допускає монтаж поставними блоками або їх збірку в монтажні блоки. Для створення 3D-моделі парогенератора використаний програмний продукт КОМПАС-3D компанії АСКОН. На підставі аналізу його можливостей виявлено недоліки та переваги даного програмного забезпечення при проектуванні теплоенергетичних об’єктів. Також розглянута можливість експорту моделі з середовища КОМПАС до середовища інших САD (computer-aided design) систем, що дозволяє створювати рендерінг моделі; виконувати анімацію, як елементів устаткування, так і тепломасообмінних процесів, які протікають в даній моделі устаткування; проводити поглиблений аналіз тепломасообмінних процесів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/705
ISSN: 2306-5443
Розташовується у зібраннях:Кафедра теплоенергетики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3D-моделювання в теплоенергетиці.pdf588.16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.