Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6643
Назва: Розробка системи вимірювання індуктивних втрат та оцінки симетрії струму в обмотках трифазних асинхронних двигунів.
Автори: ЛОЗОВСЬКИЙ, Андрій Вікторович
Ключові слова: СИСТЕМА, ВИМІРЮВАННЯ, ТРИФАЗНИЙ АСИНХРОННИЙ ДВИГУН, ПРОГРАМУВАННЯ, ARDUINO, ANDROID
Дата публікації: чер-2024
Бібліографічний опис: ЛОЗОВСЬКИЙ А. Ві. Розробка системи вимірювання індуктивних втрат та оцінки симетрії струму в обмотках трифазних асинхронних двигунів.и: кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти бакалавра зі спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення: Кривий Ріг, 2024. 72 с.
Короткий огляд (реферат): В кваліфікаційній роботі спроектовано та реалізовано системи вимірювання індуктивних втрат та оцінки симетрії струму в обмотках трифазних асинхронних двигунів. Було проаналізовано різноманітні пристрої вимірювання для електродвигунів та електромереж. Визначено актуальність розробки системи вимірювання індуктивних втрат та оцінки симетрії струму, яка зумовлена тим, що система покращить роботу с електродвигунами в більш зручний напрям. В той же час дана система допоможе вчасно поперджувати про дефекти в двигунах, та контролювати розхід електроенергії. А також, реалізація цієї системи – цікава практика для програміста. Ми спроєктували та реалізували апаратну та мобільну частину системи. Апаратна частина була спроектована з зрозумілим та інтуїтивним функціоналом, а мобільна частина з простим та зручним інтерфейсом для швидкої роботи с системою. Спроєктовано основні алгоритми системи вимірювання серед яких можна виділити алгоритм зчитування вимірювання, передача даних між апаратної та мобільної частини та розрахункова частина. Для розробки системи вімірювання нами було обрано одну з найпопулярніших та найуніверсальніших мов – C++ для апаратної частини, а мобільної частини мовою - Java. А середовищем розробки обрано Arduino IDE для апаратної частини та Android Studio для мобільної частини. За допомогою інструментальних засобів було спроєктовано мобільного додатку та макет апаратної частини, реалізовані алгоритми та протестовано систему вимірювання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6643
Розташовується у зібраннях:121 Інженерія програмного забезпечення
Кафедра моделювання та програмного забезпечення
Кваліфікаційні (бакалаврські) роботи - 121 Інженерія програмного забезпечення



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.