Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6589
Назва: «Формування ефективного парку транспортної техніки для створення комплексного АТП та аналіз обсягів й показників роботи технічної служби.»
Автори: ПОНОМАРЧУК, Лев Сергійович
Ключові слова: рухомий склад
вибір рухомого складу для перевезень
пасажиропоток
розрахунок основних показників ВТБ
розрахунок кількості ремонтного персоналу
число постів і ліній для ТО і ремонту
Дата публікації: гру-2024
Короткий огляд (реферат): З огляду на специфіку функціонування автотранспорту, важливою проблемою є організація його взаємодії з іншими видами транспорту в транспортних вузлах. Тут на автотранспорт покладається значний обсяг підвозу-вивозу вантажів, які відправляються дрібними партіями, та обслуговування клієнтів, що не мають інших транспортних комунікацій, окрім автомобільних доріг. З економічного погляду автотранспорт поділяється на дві групи: транспорт загального користування, який виконує комерційні перевезення вантажів сторонніх організацій та фізичних осіб на договірній основі, та транспорт підприємств і організацій, який перевозить власні вантажі для виробничих потреб. В Україні транспортом підприємств і організацій виконується близько 90% загальних вантажоперевезень, тоді як у Європі, наприклад, у Франції - лише 47%. Таким чином, автомобільні перевезення є важливим чинником розвитку економіки країни та забезпечення її зовнішньоекономічних зв'язків. Для підвищення ефективності роботи вантажного автотранспорту і його конкурентоспроможності на ринку транспортних послуг необхідно: - поповнювати автопарк транспортних підприємств автомобілями, які користуються попитом; - розвивати транспортно-експедиторські фірми і транспортні біржі; - забезпечувати сумлінну конкуренцію шляхом введення уніфікованих форм первинного обліку перевезень; - створювати умови для забезпечення безпеки дорожнього руху та екології. Справедливий розподіл витрат між перевізниками, суспільством і користувачами транспортних послуг є важливим для збалансованого розвитку транспорту. Державний контроль та високі податки, які платять перевізники, повинні компенсуватися відповідно вищою оплатою транспортних послуг. З розширенням інтеграції економіки України в європейське співтовариство роль автотранспортної галузі в розвитку країни зростатиме. Українське транспортне законодавство та технічні стандарти наближатимуться до європейських, що підвищить вимоги до якості та ефективності роботи автотранспортних підприємств і приватних перевізників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6589
Розташовується у зібраннях:274 Автомобільний транспорт
Кафедра автомобільного транспорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Пономарчук Л.С.pdf1.13 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.