Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6317
Назва: Мінералого-петрографічне обґрунтування художньо-естетичних ознак тигрового та соколиного ока
Автори: Куц, Анастасія Олександрівна
Ключові слова: тигрове око
соколине око
оченятковий кварц
естетичні ознаки
Криворізький басейн
Глеюватське родовище
Дата публікації: 20-чер-2024
Бібліографічний опис: Куц А.О. Мінералого-петрографічне обґрунтування художньо-естетичних ознак тигрового та соколиного ока : кваліфікаційна робота ... бакалавра. Кривий Ріг, 2024. 37 с.
Короткий огляд (реферат): Оченятковий кварц, а саме тигрове та соколине око, відомі вже тривалий час, про них накопичено значний обсяг знань та проведено чимало досліджень. Проте відсутність стандартного підходу до оцінки їх естетичних характеристик ускладнює визначення напрямків використання. Індивідуальність та різноманітність сировини вимагають розробки систематизованого підходу до оцінки, що дозволить удосконалити процес визначення якості первинної вихідної сировини залежно від варіанту її використання. За останній час були прийняті декілька спроб адаптувати методику Гемологічного центру України з оцінки ХЕО, розроблену для гранітів Українського щита, до гемологічної сировини Криворіжжя, наприклад гранат-вмісних сланців Ганнівського родовища. Створити окремий перелік художньо-естетичних ознак для сортування оченяткового кварцу як гемологічної сировини ще не було спроби. Між тим це є важливим прикладним питання, у зв’язку з чим тема роботи є актуальною.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6317
Розташовується у зібраннях:103 Науки про Землю

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Куц Анастасія НЗГ-20.pdf4.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.