Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/607
Назва: Запобіжне пересувне кріплення для попередження травмування працюючих в гірничих виробках
Автори: Лапшин, Олександр Єгорович
Лапшин, Александр Егорович
Lapshyn, Oleksandr
Гацький, Анатолій Костянтинович
Гацкий, Анатолий Константинович
Hatskyi, Anatolii
Гацький, І. А.
Бондаренко, Т. Г.
Ключові слова: прохідницькі забої
травматизм
ефективні технології
гірські кріплення
Дата публікації: 2016
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Запобіжне пересувне кріплення для попередження травмування працюючих в гірничих виробках / О. Є. Лапшин, А. К. Гацький, І. А. Гацький, Т. Б. Бондаренко // Гірничий вісник : науково-технічний збірник. – Кривий Ріг, 2016. – Вип. 101. – С. 164–168. – Бібліогр.: 10 назв.
Короткий огляд (реферат): Назріла необхідність розробки нових, нетрадиційних конструктивно-технологічних рішень в області проведення та кріплення гірничих виробок в залізорудних та інших галузях гірничодобувної промисловості. При проведенні в масиві порід гірничої виробки і в процесі її експлуатації необхідно зберегти необхідні розміри і форму поперечного перерізу виробки, а також забезпечити безпечні умови для роботи людей і транспорту. Це в більшості випадків досягається виконанням низки заходів, найважливішим з яких є зведення гірської кріплення. Важливим завданням при проведенні гірничих виробок у складних гірничо-геологічних умовах є забезпечення безпеки виконуваних робіт у вибої з легко обвалюючими породами покрівлі, де часто відбуваються нещасні випадки, травмування людей і утворення завалів, що призводить до порушення технологічного циклу з відповідними їм додатковими трудовими і фінансовими втратами. Основною причиною травматизму в прохідницьких забоях, є відсутність ефективних технологічних прийомів, зручних і надійних захисних засобів, які могли б забезпечити безпечне перебування людей у призабійній зоні при виконанні операцій прохідницького циклу. Вдосконалення тимчасового запобіжного кріплення та підвищення безпеки працюючих за рахунок використання рухомого модуля рам, що мають верхнє і бокове перекриття з відпрацьованої конвеєрної стрічки і розширення умов застосування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/607
ISSN: 2306-5443
Розташовується у зібраннях:Кафедра екології
Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Наукові статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.