Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5894
Назва: Обґрунтування напрямів підвищення прибутковості підприємства
Автори: Мальцева, Аліна Миколаївна
Ключові слова: прибуток, рентабельність, ефективність, підприємство, ризики, фактори, резерви
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Мальцева А. М. Обґрунтування напрямів підвищення прибутковості підприємства : кваліфікаційна робота…магістра : 051 - Економіка. Кривий Ріг, 2024. 145 с.
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми полягає у тому, що в умовах ринкової економіки основною метою підприємницької діяльності є досягнення фінансових результатів, тобто отримання прибутку. Прибутковість підприємства є найважливішим показником його розвитку, оскільки в залежності від стратегічного напрямку розвитку та відповідного рівня прибутковості підприємство може поступово втрачати ліквідність і зрештою збанкрутувати. Прибутковість показує успішність діяльності підприємства, рівень ефективності використання ресурсів (матеріальних, фінансових, трудових), слугує основним орієнтиром для оцінки роботи як у короткостроковому, так і в довгостроковому періоді. Питання прибутковості підприємства висвітлені у працях багатьох вітчизняних і зарубіжних науковців. Досліджували сутність даної категорії такі вчені-економісти, а саме: Р.Р. Антонюк, М.М. Бердар, Є. Ф. Брігхем, І. О. Бланк, Дж. К. Ван Хорн, В.М. Гриньова, Л.Ю. Кучер, , М.Ф. Огійчук, А.М. Поддєрьогін, Г. В. Савицька, В. П. Савчук, О.В. Хмелевський, А. Д. Шеремет, Н.Б. Ярошевич та ін. Але незважаючи на важливість цієї категорії, й досі не існує єдиного підходу до визначення сутності поняття «прибутковість». Потребує подальшого дослідження основні аспекти формування організаційно-економічного механізму забезпечення прибутковості підприємств в ринкових умовах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5894
Розташовується у зібраннях:051 Економіка підприємства

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Мальцева А.М._РМ_051.pdf2.8 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.