Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/573
Назва: Наноматеріали: новий виклик для охорони праці на виробництві
Автори: Швагер, Наталія Юріївна
Швагер, Наталья Юрьевна
Shvaher, Natalia
Комісаренко, Тетяна Анатоліївна
Комисаренко, Татьяна Анатольевна
Komisarenko, Tetiana
Теус, М. О.
Ключові слова: промислове виробництво
нанотехнології
охорона праці
ризики техногенні
Дата публікації: 2015
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Швагер Н. Ю. Наноматеріали: новий виклик для охорони праці на виробництві / Н. Ю. Швагер, Т. А. Комісаренко, М. О. Теус // Вісник Криворізького національного університету : зб. наук. праць. – Кривий Ріг, 2015. – Вип. 40. – С. 58–62. – Бібліогр.: 10 назв.
Короткий огляд (реферат): Аналіз впливу наночастинок на працюючих дозволить запропонувати запобіжні заходи та профілактику ймовірних захворювань. Небезпека для здоров'я людей від наночастинок в забрудненому повітрі полягає в тому, що існує можливість виникнення респіраторних і серцево-судинних захворювань. Тому при використанні наночасток передбачати заходи, що зменшують експозицію наночастинками працівників виробництв, такі як випуск продукції, що містить наночастинки, в формах, які не виділяють пил (пасти, гранули замість аерозолів і порошків) і в герметизованих упаковках та використовувати зволоження сировини і продукції, особливо при наявності джерел пиловиділення, а також автоматизувати і механізувати технологію виробництва, транспортування та фасування сировини, напівфабрикатів та продукції, що містить наноматеріали, з метою виключення безпосереднього контакту працівників із шкідливими та небезпечними виробничими чинниками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/573
ISSN: 2306-5451 (Print)
2519-2736 (Online)
Розташовується у зібраннях:Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Наукові статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Наноматеріали новий виклик для охорони праці на виробництві.pdf394.94 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.