Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4751
Назва: Технічні музеї як екскурсійні об’єкти
Автори: Бондаренко, Л. А
Бондаренко, Л. А
Bondarenko, L
Ключові слова: рада
музей
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Бондаренко Л. А. Технічні музеї як екскурсійні об’єкти // Розвиток промисловості та суспільства : матеріали міжнародної науково-технічної конференції : [тези доповідей]. Т. 2 . – Кривий Ріг, 2019. – С. 184.
Короткий огляд (реферат): За даними Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), наприкінці ХХ ст. у світі було майже 20000 музеїв, де налічувалось більше 100000 працівників; за кожні 5 років кількість музеїв зростала на 10%, і до середини ХХІ століття їхня кількість досягне 50000. Хоча поняття “музей” у бага- тьох асоціюється з художнім музеєм, лише 7% усіх музеїв художні (три чверті з них розташо- вані в Європі та Північній Америці). Дослідження Instіtute of Museum Services (США) показали, що у 90-х роках ХХ ст. у США 12% людей відвідували художні музеї, 24% – історичні, а 45% – природничо-технічні музеї. З кожним роком цікавість до технічних музеїв лише зростає, а глобалізаційні процеси зро- били їх доступними для громадян будь-якої країни. Необхідно відмітити, що це доволі різноас- пектна група музеїв технократичної профільної групи, що збирають, зберігають, вивчають, екс- понують та популяризують творіння людських рук, пов'язані з історією і практикою розвитку техніки та технологій, а також – із життям і творчим генієм визначних експериментаторів, ви- нахідників і вчених.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4751
Розташовується у зібраннях:Тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Л.А. БОНДАРЕНКО, Технічні музеї як екскурсійні об’єкти.pdf298.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.