Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4736
Назва: Методи цифрової голографічної інтерферометрії
Автори: Шпилька, А. М.
Шпилька, А. М.
Shpilka, A
Ключові слова: інтерферометрія
голографічна
Дата публікації: 2019
Видавництво: Криворізький національний університет
Бібліографічний опис: Шпилька А. М. Методи цифрової голографічної інтерферометрії / А. М. Шпилька // Розвиток промисловості та суспільства : матеріали міжнародної науково-технічної конференції : [тези доповідей]. Т. 2 . – Кривий Ріг, 2019. – С. 135.
Короткий огляд (реферат): На сьогоднішній день відомі три основні методи класичної голографічної інтерферометрії: метод двох експозицій, метод усереднення за часом і метод реального часу [1]. Усі перерахова- ні методи основані на використанні фотоматеріалів, що потребують подальших хімічних обро- бок, або реєстрації голограм на фототермопластичному носії. З появою цифрових відеокамер, що дали можливість отримувати зображення високої дета- лізації, в світі почався поступовий перехід від класичних методів голографії до методів цифро- вої голографічної інтерферометрії. В останньому випадку за фіксування зображення відповідає матричний світлочутливий сенсор, яке в подальшому зберігається в пам’яті комп’ютера.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4736
Розташовується у зібраннях:Тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
А.М. ШПИЛЬКА, Методи цифрової голографічної інтерферометрії.pdf341.95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.