Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4704
Назва: Дослідження рівнів перенапруг при однофазних замиканнях на землю в кар’єрних розподільчих мережах напругою 6-10 Кв
Автори: Барановська, Міла Леонідівна
Барановская, Мила Леонидовна
Baranovska, Mila
Барановський, В. Д
Барановский, В. Д
Baranovskiy, V
Ключові слова: кар’єр
замикання
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Барановська М. Л. Дослідження рівнів перенапруг при однофазних замиканнях на землю в кар’єрних розподільчих мережах напругою 6-10 Кв / М. Л. Барановська, В. Д. Барановський // Розвиток промисловості та суспільства : матеріали міжнародної науково-технічної конференції : [тези доповідей]. Т. 2 . – Кривий Ріг, 2019. – С. 112.
Короткий огляд (реферат): Однофазні замикання на землю, що виникають у кар’єрних розподільчих мережах 6-10 кВ з ізольованою нейтраллю, є переважаючим видом ушкоджень та складають більше 75% від за- гального числа ушкоджень. Питанням обмеження перенапруг при дугових замиканнях на зем- лю присвячені роботи провідних вчених: Петерсена, Петерса і Слєпяна, Бєлякова М.М., Ліха- чова Ф.А., Дударєва Л.Ю., Самойловича І.С., Сивокобиленка В.Ф., Журахівського А.В., Дергі- льова М.П. Невелика протяжність розподільчих мереж 6–10 кВ, в порівнянні з довжиною хвилі, дозво- ляє розглядати такі мережі, як мережі з зосередженими параметрами. Як правило, в живильних мережах джерелами живлення є трансформатори, а споживачами – трансформатори або елект- родвигуни. При однофазних замиканнях на землю в розподільчих мережах з ізольованою нейтраллю виникає переміжна дуга. Вона викликає складні перехідні процеси, в результаті яких виника- ють перенапруги.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4704
Розташовується у зібраннях:ТезиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.