Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4518
Назва: Соціально-математичне осмислення пандемії COVID-19 для України
Автори: Лапшин, Олександр Єгорович
Lapshyn, Oleksandr Y.
Янова, Людмила Олександрівна
Yanova, Liudmyla
Сахно, С. І.
Пищикова, К. С.
Ключові слова: оціально-математичне осмислення пандемії
Дата публікації: 2020
Видавництво: Криворізький національний університет
Бібліографічний опис: Соціально-математичне осмислення пандемії COVID-19 для України / О. Є. Лапшин, Л. О. Янова, С. І. Сахно, К. С. Пищикова // Розвиток промисловості та суспільства : матеріали міжнародної науково-технічної конференції. – Кривий Ріг : Криворізький національний університет, 2020. – С. 156.
Короткий огляд (реферат): На той час, коли буде опубліковано дані тези, вже зміняться статистичні дані щодо враження населення вірусом COVID-19. На території України діє документ, який затверджено спільно ВООЗ, IFRC і ЮНІСЕФ щодо плану дій з повідомленням про ризик [1]. Існує експоненціальна залежність розповсюдження хвороби. З заражених 1000 осіб, у 900 - ледь помітний хворий стан, а у 100 - явні симптоми захворювання і необхідність медичної допомоги. З цих 100 хворих – у 80-ти важкий стан до 3-х тижнів з одужанням, а 20-ть знаходяться в зоні реальної загрози смерті: у 15 хворих – пневмонія і госпіталізація, у 5 хворих – легеневий фіброз з необхідністю реанімації. Серед цих 5-ти хворих - 3 випадки смертельні, а для 2-х потрібна трансплантація легенів, яку на період пандемії неможливо зробити.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4518
Розташовується у зібраннях:Кафедра охорони праці та цивільної безпеки
Наукові статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Соціально-математичне осмислення пандемії COVID-19 для України.pdf397.65 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.