Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4460
Назва: Розробка месенджеру з використанням сучасних ВЕБ-технологій
Автори: Вінівітін, І. В.
Музика, Іван Олегович
Музыка, Иван Олегович
Muzyka, Ivan
Ключові слова: веб-технології
розробка месенджеру
сучасні веб-технології
розробка месенджеру з використанням сучасних веб-технологій
Дата публікації: 2020
Видавництво: Криворізький Національний Університет
Бібліографічний опис: Вінівітін І. В. Розробка месенджеру з використанням сучасних ВЕБ-технологій / І. В. Вінівітін, І. О. Музика // Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі : матеріали XІІІ Всеукраїнської науково-практичної WEB конференції аспірантів, студентів та молодих вчених (24-26 березня 2020 р.). – Кривий Ріг, 2020. – С. 102–104. Бібліогр.: с. 104.
Короткий огляд (реферат): Проаналізовано перспективи застосування ReactJS, WebRTC, Electron для створення месенджеру. Проведений аналіз показав, що на сьогодні існує велика кількість різних месенджерів та програм для обміну інформацією. Для розробників є чимало технологій, бібліотек та фреймворків для організації миттєвої передачі інформації. Одна з таких технологій WebRTC (Web Real-Time Communication) – це інтернет-протокол із відкритим кодом, призначений для організації голосового та відеозв’язку через інтернет у режимі реального часу. Впровадження однорангового транспорту з низькою затримкою є нетривіальною інженерним завданням: потрібно налаштувати обхід таблиць NAT (Network Address Translation), перевірити підключення, забезпечити сигналізацію, безпеку, контроль перевантаження і безліч інших деталей, про які необхідно подбати. WebRTC обробляє все вищеперераховане і багато іншого від нашого імені, тому це одне з найбільш значних доповнень до веб-платформи з моменту її створення. Фактично, WebRTC – це не просто набір окремих функцій, а злагоджена інформаційна система, всі компоненти якої працюють разом, щоб надати простий і уніфікований API для побудови додатків у браузері.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4460
Розташовується у зібраннях:Наукові статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.