Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4197
Назва: Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни "Захист інформації у комп'ютерних системах"
Автори: Вдовиченко, Ірина Нікіфорівна
Вдовиченко, Ирина Никифоровна
Vdovichenko, Iryna
Ключові слова: захист інформації
комп'ютерні системи
праці КНУ (КГРІ, КТУ)
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Вдовиченко І. Н. Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни "Захист інформації у комп'ютерних системах" : для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» / укладач І. Н. Вдовиченко ; Факультет інформаційних технологій, Кафедра комп’ютерні системи та мережі. – Кривий Ріг, 2018. – 47 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни "Захист інформації в комп’ютерних системах" містять короткі теоретичні відомості, завдання для самостійної роботи, докладний опис ходу їх виконання, завдання за варіантами, а також перелік рекомендованої літератури. Призначені для студентів денної та заочної форм навчання за спеціальністю 123 "Комп’ютерна інженерія".
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4197
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних систем та мережУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.