Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4022
Назва: Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Фінансово-економічна безпека: стратегія та механізми забезпечення"
Автори: Варава, Лариса Миколаївна
Варава, Лариса Николаевна
Varava, Larysa
Ртищев, Сергій Андрійович
Ртищев, Сергей Андреевич
Rtyshchev, Serhii
Ключові слова: фінансово-економічна безпека
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Варава Л. М. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Фінансово-економічна безпека: стратегія та механізми забезпечення" : для здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 073 "Менеджмент" денної та заочної форм навчання / Л. М. Варава, С. А. Ртищев, – Кривий Ріг, 2019. – 11 с.
Короткий огляд (реферат): В методичних рекомендаціях наведено склад самостійної роботи, яка допомагає здобувачам наукового ступеня здійснювати: опрацювання теоретико-методологічних засад з питань щодо вирішення наукових задач; підготовку до практичних занять; підготовку до складання екзамену; науково- дослідну роботу (написання рефератів, тез, наукових публікацій у контексті виконання науково-дослідницьких завдань (робіт) здобувача ступеня доктора філософії галузі знань 07 Управління та адміністрування відповідно обраної теми дисертації за спеціальністю 073 Менеджмент).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4022
Розташовується у зібраннях:Кафедра менеджменту і адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Варава Л. М. Фінансово-економічна безпека. СР.pdf715.65 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.