Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4020
Назва: Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Економічне обґрунтування управлінських рішень за умов невизначеності»
Автори: Афанасьєв, Євген Вікторович
Афанасьев, Евгений Викторович
Afanasiev, Yevhen
Брадул, Олександр Михайлович
Брадул, Александр Михайлович
Bradul, Oleksandr
Ключові слова: управлінські рішення
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Афанасьєв Є. В. Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Економічне обґрунтування управлінських рішень за умов невизначеності» : для здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форм навчання / укладачі: Є. В. Афанасьєв, О. М. Брадул ; рецензент С. А. Ртищев ; відп. за вип. Л. М. Варава ; М-во освіти і науки України, КНУ, Каф. менеджменту і адміністрування. – Кривий Ріг, 2019. – 20 с.
Короткий огляд (реферат): В методичних рекомендаціях до проведення практичних занять наведено склад практичної роботи здобувачів: опрацювання теоретичних питань, робота з проблемними теоретичними питаннями, підготовку до практичних занять і екзамену шляхом тестового опитування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4020
Розташовується у зібраннях:Кафедра менеджменту і адмініструванняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.