Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3827
Назва: Інституціональне середовище управління людським капіталом в умовах трансформацій
Автори: Шахно, Альона Юріївна
Шахно, Алена Юрьевна
Shakhno, Alona
Кравченко, Н. В.
Ключові слова: людський капітал
конкурентоспроможність
інституціональне середовище
Дата публікації: 2016
Видавництво: Видавець Роман Козлов
Бібліографічний опис: Шахно А. Ю., Кравченко, Н.В. Інституціональне середовище управління людським капіталом в умовах трансформацій / А. Ю. Шахно, Н. В. Кравченко // Аудит управлінської діяльності: адміністративного менеджменту, бізнес-адміністрування, корпоративного управління, менеджменту підприємництва (показники оцінки результатів, їх облік та прогнозування). – Кривий Ріг : «Козлов», 2016. – С. 93–106. – Бібліогр.: с. 106.
Короткий огляд (реферат): Глобальні виклики і загрози, загострення конкуренції на світових ринках, формування економіки знань призвели до переосмислення шляхів та джерел забезпечення конкурентоспроможності як на мікро-, так і на макрорівні. Основним фактором економічного розвитку та нарощування конкурентоспроможності стає людський капітал, з якісними змінами якого пов’язані: формування власних конкурентних переваг; позитивне сприйняття, використання і створення знань та інновацій; мінімізація ризиків, що інтенсивно поширюються зі зростанням конкуренції; підвищення адаптивності до динамічно змінюваних умов діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3827
Розташовується у зібраннях:Кафедра економіки, організації та управління підприємствами
Наукові статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Шахно А. Ю. Інституціональне середовище управління.pdf848.92 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.