Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/364
Назва: Взаємозв'язок і вплив процесів економічної трансформації і трансформації інтелектуальної власності на рівень інноваційності, фінансово-економічної безпеки і конкурентоспроможності корпорації
Автори: Турило, Анатолій Михайлович
Корнух, Оксана Валентинівна
Ключові слова: трансформація
інтелект
інтелектуальна власність
інноваційність
фінансово-економічна безпека
конкурентоспроможність
трансформація інтелектуальної власності корпорації
Дата публікації: 2017
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Турило А. М. Взаємозв'язок і вплив процесів економічної трансформації і трансформації інтелектуальної власності на рівень інноваційності, фінансово-економічної безпеки і конкурентоспроможності корпорації / А. М. Турило, О. В. Корнух // Вісник Криворізького національного університету : зб. наук. праць. – Кривий Ріг, 2017. – Вип. 44. – С. 198–203. – Бібліогр.: 9 назв.
Короткий огляд (реферат): Подальше дослідження сутності категорії "трансформація", взаємозв'язків та впливу процесів економічної трансформації й трансформації інтелектуальної власності на рівень інноваційності, фінансово-економічної безпеки і конкурентоспроможності корпорації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/364
ISSN: 2306-5451 (Print)
2519-2736 (Online)
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів суб'єктів господарювання та інноваційного розвиткуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.