Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3517
Назва: Філософія науки як ноосфера інноваційного мислення і ноо-пізнання
Автори: Капіца, Володимир Федорович
Капица, Владимир Федорович
Kapitsa, Volodymyr
Ключові слова: філософія
ноосфера
ноо-пізнання
інноваційне мислення
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавничий центр ДВНЗ «КНУ»
Бібліографічний опис: Капіца В. Ф. Філософія науки як ноосфера інноваційного мислення і ноо-пізнання : монографія. Кн. 2 / В. Ф. Капіца. – Кривий Ріг : Видавничий центр ДВНЗ «КНУ», 2018 – 797 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії на засадах філософії науки представленні ноосферні інновації в науковому мисленні і пізнанні. Ноосферно-наукові інновації розробляються, виходячи з авторської концепції ноосферного світорозуміння і ноо-мислення, за стандартами наукової раціональності та в ноосферному дискурсі ІТ-програм, в ноо-дискурсаторах, конфігураторах та раціоналізованому дискурсі та ноосферних дис- курсаторах, конфігураторах та сигніфікаторах ноосферного мислення і ноо-пізнання. Показується їх функціональна дія і застосування у напрямі створення ноосферно-інноваційної методології та програмного забезпечення ноо-досліджень. Розробляються філософсько-наукові засади єдиної методології пізнання та зросту знань, створення інноваційних науково-дослідних програм і на їх основі - ноо-сферних технологій. Монографія є науково-навчальним виданням і розрахована насамперед на ви- кладачів і студентів старших курсів, магістрантів та аспірантів, спеціалістів, які займаються ноосферними проблемами філософії науки, інноваційними дослідженнями в галузі інформаційно-синергетичних і ноосферних технологій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3517
ISBN: 978-966-132-043-6
Розташовується у зібраннях:МонографіЇ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Капіца В. Ф. Філософія науки. Кн. 2.pdf7.3 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.