Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3216
Назва: Дрібнозернистий бетон на модифікованому гіпсоцементному в'яжучому
Інші назви: Мелкозернистый бетон на модифицированном гипсоцементном вяжущем
Fine grained concrete on a modified gypsum cement binding materials
Автори: Щерба, В. В.
Шишкін, Олександр Олексійович
Шишкин, Александр Алексеевич
Shyshkin, Oleksandr
Шишкіна, Олександра Олександрівна
Шишкина, Александра Александровна
Shyshkina, Oleksandra
Ключові слова: дрібнозернистий бетон
міцність
заповнювач
сіль
спирт
Дата публікації: 2014
Видавництво: Донбаська національна академія будівництва і архітектури
Бібліографічний опис: Щерба В. В. Дрібнозернистий бетон на модифікованому гіпсоцементному в'яжучому / В. В. Щерба, А. А. Шишкін, А. А. Шишкіна // Сучасне промислове та цивільне будівництво. – Макіївка, 2014. – Т. 10, № 1. – С. 41–48. – Бібліогр.: с. 45–47.
Короткий огляд (реферат): Наведено результати досліджень дрібнозернистого бетону на модифікованому гіпсоцемент ному в'яжучому й заповнювачі безперервного гранулометричного складу. Доведено, що введення до складу гіпсоцементного в'яжучого склобою і солей неграничних жирних кислот або багатоатомного спирту призводить до модифікації його структури, що проявляється у зміні структури і мінералогічного складу каменю в'яжучого. Як модифікація гіпсоцементного в'яжучого, так і використання заповнювача безперервного гранулометричного складу при отриманні дрібнозернистих бетонів на модифікованому гіпсоцементному в'яжучому призводить до підвищення міцності і водостійкості даного бетону. Запов нювач безперервного гранулометричного складу отримано змішуванням кварцового піску з відходами збагачення залізних руд. Сумарний ефект від модифікації гіпсоцементного в'яжучого солями негранич них жирних кислот або багатоатомним спиртом і використання заповнювача безперервного грануло метричного складу перевищує ефект від кожного фактора, застосованого самостійно.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3216
ISSN: 1819-432X (print)
1993-3495 (online)
Розташовується у зібраннях:Кафедра технології будівельних виробів, матеріалів та конструкцій
Наукові статтіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.