Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3201
Назва: Властивості наномодифікованого бетону в сухих спекотних умовах зовнішнього середовища
Автори: Шишкін, Олександр Олексійович
Шишкин, Александр Алексеевич
Shyshkin, Oleksandr
Шишкіна, Олександра Олександрівна
Шишкина, Александра Александровна
Shyshkina, Oleksandra
Ключові слова: монолітне бетонування
температурні умови
технологія наномодифікованих бетонів
Дата публікації: 2020
Видавництво: Видавництво КНУБА
Бібліографічний опис: Шишкін О. О. Властивості наномодифікованого бетону в сухих спекотних умовах зовнішнього середовища / О. О. Шишкін, О. О. Шишкіна // Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин : зб. наукових праць. – Київ, 2020. – Вип. 43. – С. 13–22. – Бібліогр.: с. 20.
Короткий огляд (реферат): У статті на основі аналізу літературних джерел визначено можливість отримання дрібнозернистих бетонів для монолітного бетонування модифікованих водою, структурованою колоїдними поверхнево-активними речовинами. Наведено особливості монолітного бетонування в сухих спекотних умовах та розглянуті питання технології приготування дрібнозернистих бетонів на основі цементних систем наномодифікованих структурованою колоїдними поверхнево-активними речовинами водою, що поєднує знання закономірностей структуроутворення і модифікування систем «портландцемент – активні мінеральні добавки – суперпластифікатор – колоїдні поверхнево-активні речовини» для забезпеченості технологічних та експлуатаційних властивостей бетону в умовах зміни факторів його технології й експлуатації. Результатами досліджень встановлено, що використання суперпластифікованих систем основаних на цементі та структурованій воді дає змогу направлено керувати технологічними властивостями та створити міцну структуру бетону з покращеними будівельно-технічними властивостями під час тверднення в сухих спекотних температурних умовах. При цьому створюється можливість раннього навантаження конструкцій, скорочення виробничого циклу, збільшення оборотності опалубки та прискорення зведення монолітних будівель і споруд у сухих спекотних температурних умовах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3201
Розташовується у зібраннях:Кафедра технології будівельних виробів, матеріалів та конструкцій
Наукові статтіУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.