Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2860
Назва: Федоренко Павло Йосипович: праці вченого та література про нього
Автори: Протазанова, Інга Віссаріонівна
Ключові слова: бібліографічні покажчики
біобібліографічні покажчики
гірнича справа
праці КНУ (КГРІ, КТУ)
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Федоренко Павло Йосипович: праці вченого та література про нього з фондів наукової бібліотеки ДВНЗ "Криворізький національний університет" : біобіліографічний покажчик літератури / Наукова бібліотека ДВНЗ "КНУ" ; [уклад. І. В. Протазанова ; ред. і відповід. за вип. С. О. Баскакова ; техн. ред. В. О. Вигівська]. – Кривий Ріг : [б. в.], 2014. – 36 с. – (Серія "Видатні науковці Криворіжжя" ; вип. 3).
Короткий огляд (реферат): Наукова бібліотека ДВНЗ «КНУ» започаткувала випуск серії біобібліографічних покажчиків літератури «Видатні науковці Криворіжжя», діяльність яких пов’язана з гірничою справою, розвитком Криворізького залізорудного басейну. За всі роки існування КГРІ-КТУ-КНУ утвердився не лише як провідний навчальний заклад Кривбасу, особливо в галузі підготовки фахівців для гірничовидобувної промисловості, але й як своєрідний центр генерації науковців різних рівнів. Біобібліографія відображає твори певної особи, а також документи і біографічні дані про них. Мета серії – всебічно розкрити, упорядковувати та систематизувати науковий доробок професорсько-викладацького складу університету. Третій випуск біобібліографічного покажчика серії «Видатні науковці Криворіжжя» містить відомості про наукові праці та публікації доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка АГН України, заслуженого працівника освіти України Федоренко Павла Йосиповича. Покажчик буде корисним науковим працівникам, аспірантам, викладачам, студентам, усім, хто займається науково-дослідною та науково-практичною діяльністю в галузях гірничовидобувної промисловості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2860
Розташовується у зібраннях:Бібліотечні ресурсиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.