Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2817
Назва: Дослідження сутності, місця та ролі логістичної системи України у світі
Інші назви: Study of the essence, place, and role of the logistics system of Ukraine in the world
Автори: Максимова, Олена Сергіївна
Максимова, Елена Сергеевна
Maksymova, Olena
Темченко, Ганна Володимирівна
Темченко, Анна Владимировна
Temchenko, Hanna
Бондарчук, Ольга Михайлівна
Бондарчук, Ольга Михайловна
Bondarchuk, Olga
Ключові слова: логістична система
Індекс ефективності логістики
складники LPI
Дата публікації: 2019
Видавництво: Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій
Бібліографічний опис: Максимова О. С. Дослідження сутності, місця та ролі логістичної системи України у світі / О. С. Максимова, Г. В. Темченко, О. М. Бондарчук // Інфраструктура ринку. – 2019. – Вип. 33. – С. 96–102. – Бібліогр.: с. 101. – URL: http://market-infr.od.ua/journals/2019/33_2019_ukr/16.pdf. – DOI: 10.32843/infrastruct33-14.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто основні складники логістичної системи та основні принципи її функціонування. Визначено методологію визначення значення складників Індексу ефективності логістики (LPI). Визначено місце України в рейтингу логістичної ефективності за дослідженнями Світового банку. Простежено загальну тенденцію поліпшення значення Індексу ефективності логістики та встановлено, що в Україні це відбувається з більшою швидкістю, ніж у середньому в регіоні «Європа та Центральна Азія» та у світі. Відповідно отриманих даних, визначено, що зростання виробничого потенціалу та попиту на ринку викликає необхідність використання прогресивних методів у логістичному забезпеченні постачання товарів на ринки Європи та світу. Перспективами подальшого розвитку у даному, напрямі є визначення заходів удосконалення логістичної системи України, сучасного стану логістики на промислових підприємствах та розроблення заходів щодо підвищення ефективності роботи логістичної системи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://doi.org/10.32843/infrastruct33-14
http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2817
ISSN: 2519-2868 (Online)
Розташовується у зібраннях:Кафедра економіки, організації та управління підприємствамиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.