Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2404
Назва: Спосіб одержання агломерату
Автори: Сидоренко, Віктор Дмитрович
Сидоренко, Виктор Дмитриевич
Sydorenko, Viktor
Щокін, Вадим Петрович
Щекин, Вадим Петрович
Schokin, Vadym
Щокіна, Ольга Василівна
Щекина, Ольга Васильевна
Shchokina, Olha
Ключові слова: агломерат
залізорудна сировина
Дата публікації: 2006
Видавництво: ДП "Український інститут промислової власності"
Бібліографічний опис: Пат. 14980 Україна, МПК С22B 1/16. Спосіб одержання агломерату / Сидоренко В. Д., Щокін В. П. Щокіна О. В. ; власник Криворізький технічний університет. – № u200510497 ; заявл. 07.11.2005 ; опубл. 15.06 2006, Бюл. № 6. – 3 с. – Режим доступу: http://uapatents.com/3-14980-sposib-oderzhannya-aglomeratu.html.
Короткий огляд (реферат): Спосіб одержання агломерату, що включає бункерування, дозування складових шихти: залізорудної сировини, твердого палива, дробленого вапняку і звороту, їх первинне змішування, бункерування, вторинне змішування зі зволоженням і огрудкуванням, завантаження шихти на агломашину, запалювання, контроль спікання на базі диференційного вимірювання освітленості у вакуум-камерах і управління швидкістю спікання шляхом регулювання частоти обертів привідного двигуна аглострічки, поділ готової продукції на агломерат і зворот шляхом просівання, який відрізняється тим, що на етапі управління швидкістю спікання контролюють освітленість у вакуум-камерах і регулюють частоти обертів привідного двигуна аглострічки сигналами керування, які формуються контролером, функції приналежності якого адаптивно підстроюються до динаміки змін в технологічному процесі за рахунок статистичної обробки інформації з датчиків контролю в нейронечіткому емуляторі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2404
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
14980-uapatents.com.pdf133.61 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.