Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2402
Назва: Спосіб збагачення залізовмісної сировини
Автори: Мовчан, В. П.
Бизов, В. Ф.
Дмітрієнко, О. І.
Оселедько, В. А.
Сергійчук, А. Г.
Сімоненко, М. П.
Узлов, В. М.
Романович, Л. А.
Сидоренко, Віктор Дмитрович
Сидоренко, Виктор Дмитриевич
Sydorenko, Viktor
Ключові слова: збагачення залізних руд
залізовмісна сировина
Дата публікації: 2001
Видавництво: ДП "Український інститут промислової власності"
Бібліографічний опис: Пат. 43753 Україна, ПМК ВО3В 7/00. Спосіб збагачення залізовмісної сировини / Мовчан В. П., Бизов В. Ф., Дмітрієнко О. І., Оселедько В. А., Сергійчук А. Г., Сімоненко М. П., Узлов В. М., Романович Л. А., Сидоренко В. Д. ; власник ВАТ «Центральний ГЗК». – № 2001085741 ; заявл. 14.08.2001 ; опубл. 17.12.2001, Бюл. № 11. – 4 с. – Режим доступу: http://uapatents.com/4-43753-sposib-zbagachennya-zalizovmisno-sirovini.html.
Короткий огляд (реферат): Спосіб збагачення залізовмісної сировини, який включає підготовку вхідної сировини, її сортування, магнітну сепарацію і класифікацію, одержання залізовмісного концентрату і відвальних пісків, який відрізняється тим, що як вхідну сировину використовують заскладовані залізовмісні хвости збагачувальних фабрик, визначають їх фізико-механічні і хімічні властивості, гранулометричний склад по площі розміщення і потужності шару в контурах хвостосховища, при цьому хвости піддають розпушуванню, розмиву за допомогою гідромоніторного устаткування, утворюють пульпу, вилучають з неї сторонні і негабаритні елементи, сортують по рівню збагачуваності у дешламаторі, формуючи на виході з нього два потоки, один із яких, що містить незбагачувані піски та мул, направляють у відвал, інший - збагачуваний залізовмісний продукт, направляють у магнітний сепаратор, на виході якого формують два потоки, один з яких, із заданим вмістом корисного компонента направляють на склад готового продукту, інший - на додаткове гравітаційне збагачення в гідроциклоні, при цьому з продукту, що набув збагачення в гідроциклоні, на виході з нього формують два потоки, один із яких, що містить незбагачувані піски, направляють у відвал, а інший - у класифікатор, на виході з якого формують два потоки, один, який містить незбагачувані піски, - у відвал, а інший, з заданим вмістом корисного компоненту, направляють на склад готового продукту, де потоки продукту, що надійшли від магнітного сепаратора і класифікатора, усереднюють з одержанням залізовмісного концентрату.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2402
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
43753-uapatents.com.pdf209.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.