Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2374
Назва: Реперна система
Автори: Сидоренко, Віктор Дмитрович
Сидоренко, Виктор Дмитриевич
Sydorenko, Viktor
Здещиц, Валерій Максимович
Здещиц, Валерий Максимович
Zdeshchyts, Valerii
Хлиповка, Євген Генадійович
Хлиповка, Евгений Геннадьевич
Khlypovka, Yevhen
Ключові слова: реперна система
поплавковий репер
волоконно-оптична матриця
перетворювач радіосигналу
Дата публікації: 2002
Видавництво: ДП "Український інститут промислової власності"
Бібліографічний опис: Пат. 48553 Україна, МПК G01C 15/04. Реперна система / Сидоренко В. Д., Здещиц В. М., Хлиповка Є. Г. ; власник Криворізький технічний університет. – № 2001106881 ; заявл. 10.10.2001 ; опубл. 15.08.2002, Бюл. № 8. – 4 с. – Режим доступу: http://uapatents.com/4-48553-reperna-sistema.html.
Короткий огляд (реферат): Реперна система, що складається з поплавкового репера, у якому інварний дріт у нижній частині жорстко з'єднаний з якірним елементом, а у верхній частині з тороподібним пустотілим поплавцем, що вільно плаває в резервуарі з рідиною і закритий захисним ковпаком, яка відрізняється тим, що у верхній частині поплавкового репера, на продовженні осі якоря через інварний дріт закріплена вісь оптичного волокна як джерело світлових імпульсів, над якою розташована волоконно-оптична матриця, оснащена перетворювачем світлового потоку в електричний імпульс, при цьому волоконно-оптична матриця зв'язана з блоком перетворення електричного сигналу в радіосигнал заданих параметрів, у радіусі дії якого розташована станція збору інформації двонаправленої дії, оснащена перетворювачем радіосигналу в аналітичну форму.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2374
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Реперна система.pdf175.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.