Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2360
Назва: Пристрій контролю складу матеріалів в потоці пульпи
Автори: Моркун, Володимир Станіславович
Моркун, Владимир Станиславович
Morkun, Volodymyr
Моркун, Наталя Володимирівна
Моркун, Наталья Владимировна
Morkun, Natalia
Ключові слова: пульпа
пристрій контролю складу матеріалів
акустичний вплив
Дата публікації: 2017
Видавництво: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Бібліографічний опис: Пат. 118218 Україна, МПК G01N 29/00. Пристрій контролю складу матеріалів в потоці пульпи / В. С. Моркун, Н. В. Моркун ; власник ДВНЗ «Криворізький національний університет». – № u201701893 ; дата подання 27.02.17 ; опубл. 25.07.2017, Бюл. № 14. – 4 с. : іл. – Режим доступу: https://bit.ly/2O4CgLs.
Короткий огляд (реферат): Пристрій контролю складу матеріалів в потоці пульпи, що містить канал акустичного впливу з послідовно з'єднаних першого блока управління, першого генератора і першого випромінювача, електроакустичний канал з послідовно з'єднаних другого генератора, другого випромінювача, першого приймача і першого підсилювача, другий підсилювач, електронний ключ, розширювач імпульсів, лінію затримки і одновібратор, який відрізняється тим, що забезпечений мікро-ЕОМ, двома аналого-цифровими перетворювачами, другим блоком управління, вихід якого підключений до входу другого генератора, радіометричним каналом з послідовно з'єднаних третього блока управління, джерела гамма-випромінювання і детектора гамма-випромінювання, вихід якого через послідовно з'єднані другий підсилювач і перший аналого-цифровий перетворювач підключений до першого входу мікро-ЕОМ, другий вхід якої через послідовно з'єднані другий аналого-цифровий перетворювач і розширювач імпульсів підключений до виходу електронного ключа, один з входів якого з'єднаний з виходом першого підсилювача, а другий - через послідовно з'єднані одновібратор і лінію затримки пов'язаний з виходом другого блока управління, а виходи мікро-ЕОМ підключені до входів блоків управління.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2360
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Пристрій контролю складу матеріалів в потоці пульпи.pdf223.27 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.