Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1514
Назва: Підвищення ефективності в управлінні промисловим підприємством з позиції стратегічного розвитку
Автори: Турило, Анатолій Анатолійович
Турило, Анатолий Анатольевич
Turylo, Anatolii
Гушко, С. В.
Ключові слова: ефективність
економічний розвиток
стратегічний розвиток
конкурентність
Дата публікації: 2012
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Турило А. А. Підвищення ефективності в управлінні промисловим підприємством з позиції стратегічного розвитку / А. А. Турило, С. В. Гушко // Вісник Криворізького національного університету. – 2012. – Вип. 33. – С. 261-264. – Бібліогр.: с. 263-264.
Короткий огляд (реферат): Перехід до ринкової системи, глобалізація, інтеграція і демократизація суспільства виступають важливими чинниками розвитку економіки країни і окремих сфер бізнесу зокрема. Діяльність підприємства з позицій досягнення поставленої мети в короткостроковій і довгостроковій перспективі, забезпечення високих темпів розвитку і стабільної конкурентоспроможності значною мірою визначається за допомогою показників ефективності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1514
ISSN: 2306–5451
Розташовується у зібраннях:Кафедра економіки, організації та управління підприємствамиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.