Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7385
Назва: Перспективи взаємодії влади та бізнесу
Автори: Рибовалова, Ольга Андріївна
Ключові слова: механізми взаємодії між публічною владою та бізнесом
державно-приватне партнерство
соціальне партнерство
е-урядування
Дата публікації: 2025
Бібліографічний опис: Рибовалова О.А. Перспективи взаємодії влади та бізнесу : кваліфікаційна робота ... бакалавра : 281 – Публічне управління та адміністрування. Кривий Ріг, 2025. 88 с.
Короткий огляд (реферат): Метою випускної роботи є теоретичне обґрунтування та практичний аналіз механізмів взаємодії органів державної влади та бізнес-структур на місцевому рівні з розробленням пропозицій щодо удосконалення системи державно-приватного партнерства в Україні (на прикладі м. Кривий Ріг). Завдання дослідження. визначити поняття та сутність механізмів взаємодії публічної влади та бізнесу; проаналізувати нормативно-правові основи взаємодії органів влади та представників бізнесу в Україні; визначити важливість взаємодії держави та бізнес-структур; надати характеристику діяльності управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради; провести аналіз функціональних напрямків співпраці місцевої влади та бізнесу у м. Кривий Ріг; визначити рекомендації щодо удосконалення форм взаємодії місцевої влади та бізнес-структур м. Кривий Ріг. Об’єктом дослідження є система взаємовідносин між місцевою владою Кривого Рогу та місцевими підприємцями. Предметом дослідження є механізми, форми та методи взаємодії органів місцевої влади та бізнес-структур, інституційні засади державно-приватного партнерства, а також фактори, що впливають на ефективність співробітництва публічного та приватного секторів на рівні територіальних громад. Результати дослідження: в ході проведеного аналізу було встановлено, що в умовах сьогодення успішне подолання наслідків війни пов’язано із забезпеченням двосторонньої співпраці та взаємодії між бізнесом та владою. При цьому важливим аспектом є те, що бізнес підтримує місто та державу продовжуючи працювати, сплачуючи податки та створюючи нові робочі місця, а влада, у свою чергу, створює для бізнесу можливості для розвитку, а саме: запровадження програм підтримки на національному та місцевому рівнях; допомога у налагодженні співпраці з міжнародними донорами. Проведений аналіз, зокрема, показав, що в Кривому Розі місцевою владою ведеться систематична робота із забезпечення співпраці органів влади із місцевими бізнесменами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7385
Розташовується у зібраннях:2025 Кафедра маркетингу, обліку, оподаткування та публічного управління
2025 – 281 Публічне управління та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КБР_Рибовалова_ЗПУА-21.pdf1.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.