Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6074
Назва: Розробка та дослідження електроприводу конвеєру ЛК-4 ДФ №3 ПрАТ «ПівнГЗК» за системою асинхронно-вентильний каскад з мікропроцесорним керуванням та урахуванням особливостей механічної частини
Автори: Кошелєв, Роман Вадимович
Ключові слова: двигун
система АВК
регулятори
пружність стрічки
автоматизація
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Кошелєв Р.В. Розробка та дослідження електроприводу конвеєру ЛК-4 ДФ №3 ПрАТ «ПівнГЗК» за системою асинхронно-вентильний каскад з мікропроцесорним керуванням та урахуванням особливостей механічної частини: кваліфікаційна робота магістра: 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод). Кривий Ріг, 2024. 94 с.
Короткий огляд (реферат): Об'єкт розробки - електропривод з пружними зв’язками. Мета роботи - дослідження динамічних режимів роботи електроприводу з пружними зв’язками. Метод дослідження - За допомогою регулювання електропривода по системі АВК вирішено питання зменшення динамічних навантажень та збільшення терміну служби конвеєрної стрічки. Послідовне включення роторної групи двигунів вирішує проблему розподілу навантажень двохдвигунного електроприводу. Результати роботи – для розрахунку електроприводу з пружними зв’язками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6074
Розташовується у зібраннях:141 Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
Кафедра електричної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КОШЕЛЄВ_ЕПА23.pdf3.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.