Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4671
Назва: Методи оптимізації пошуку медіа файлів у хмарних сховищах на основі мобільного додатку
Автори: Мішевський, Г. А.
Кузнєцов, Денис Іванович
Кузнецов, Денис Иванович
Kuznietsov, Denys
Ключові слова: методи оптимізації
хмарне сховище
мобільний додаток
пошук медіа файлів
пошук медіа файлів у хмарних сховищах
пошук медіа файлів у хмарних сховищах на основі мобільного додатку
Дата публікації: 2019
Видавництво: Криворізький національний університет
Бібліографічний опис: Мішевський Г. А. Методи оптимізації пошуку медіа файлів у хмарних сховищах на основі мобільного додатку / Г. А. Мішевський, Д. І. Кузнєцов // Комп'ютерні інтелектуальні системи та мережі : матеріали XІІ Всеукраїнської науково-практичної WEB конференції аспірантів, студентів та молодих вчених (20–22 березня 2019 р.). – Кривий Ріг, 2019. – С. 64–66. – Бібліогр.: с. 66.
Короткий огляд (реферат): Розглянуті базові сервісні моделі хмарних обчислень – IaaS, PaaS і SaaS. Проаналізовані основні переваги та недоліки використання хмарних технологій, а також найпоширеніші методи та засоби пошуку файлів. Сьогодні однією з головних тенденцій розвитку сучасного світу є стрімко зростаючий об’єм даних, які люди використовують в різних сферах діяльності. Разом із цим постає питання в раціональному зберіганні цієї інформації. Найбільше ця проблема стосується саме мобільних пристроїв, розмір пам’яті в яких є відносно малим для потреб сучасного користувача. Звісно потрібно розуміти, що існують різноманітні комплектації з довільною кількістю пам’яті і до того ж є можливість її розширення, але не слід забувати і про економічний фактор. Для вирішення даної проблеми досить добре підходить використання хмарних сховищ – це технологія, яка надає можливість віддаленого використання різноманітних ресурсів. ЇЇ перевагами є відносно невисока ціна, обслуговування апаратної та програмної на стороні сервера, автоматичне оновлення, доступ до ресурсу з будь-якого місця, де є підключення до мережі інтернет. До недоліків можна віднести відсутність локальної бази даних, що унеможливлює роботу без підключення то мережі інтернет, відсутність фізичного доступу до даних. Також завжди є шанс того, що постачальники хмарного сервісу можуть припинити надавати послуги. Незважаючи на ці недоліки дана технологія є перспективною та досить популярною в наш час і постійно розвивається.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4671
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних систем та мереж
Тези



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.