Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4467
Назва: Програмно-апаратний комплекс автоматизованого поливу на основі використання концепції “IoT”
Автори: Калмикова, О. К.
Кузнєцов, Денис Іванович
Кузнецов, Денис Иванович
Kuznietsov, Denys
Ключові слова: іот
iot
програмно-апаратний комплекс
автоматизований полив
використання концепції іот
використання концепції iot
програмно-апаратний комплекс автоматизованого поливу
Дата публікації: 2020
Видавництво: Криворізький Національний Університет
Бібліографічний опис: Калмикова О. К. Програмно-апаратний комплекс автоматизованого поливу на основі використання концепції “IoT” / О. К. Калмикова, Д. І. Кузнєцов // Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі : матеріали XІІІ Всеукраїнської науково-практичної WEB конференції аспірантів, студентів та молодих вчених (24-26 березня 2020 р.). – Кривий Ріг, 2020. – С. 173–175. – Бібліогр.: с. 175.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто перспективи застосування концепції “IoT” та технології “M2M”. Дано опис стільникового модему. Автополив або розумне зрошення - це сучасне рішення для тих, хто знає як важливо дбати про правильний і своєчасний полив рослин, але не має можливості часто їздити на свою дачну ділянку. Мати гарний сад, квітники або город, який приносить непоганий врожай - гордість для будь-якого дачника або городника-любителя. Влітку погода диктує свої умови і нам доводиться поливати ділянки якомога частіше - від цього залежить і зовнішній вигляд насаджень, і їх майбутній урожай. Зрозуміло, що, поливаючи вручну шлангом, доведеться витратити більшу частину свого вільного часу, але сучасні технології пропонують відміну альтернативу такому поливу - автополив. Більшість стандартних автоматизованих систем поливу використовують або механічні таймери відкриття кранів або дорогі спеціалізовані пристрої із закритою архітектурою без можливості підключення до інтернету речей (Internet of Things, IoT). На основі концепції інтернету речей запропоновано нове рішення поставленої проблеми, яке дозволить користувачам керувати процесом зрошення землі віддалено. Проектуєма система дозволить не тільки більш ефективно використовувати воду, але також дуже економити час та отримувати поточну інформацію про стан зрошення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4467
Розташовується у зібраннях:Наукові статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.