Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4400
Назва: Використання мов програмування Golang та Java в якості серверних мов для розробки web-застосунків
Автори: Біляєва, К. Є.
Рибальченко, Денис Іванович
Рыбальченко, Денис Иванович
Rybalchenko, Denys
Ключові слова: golang
java
використання мов програмування golang та java
використання мов програмування
web-застосунки
розробки web-застосунків
серверні мови
серверні мови для розробки web-застосунків
Дата публікації: 2020
Видавництво: Криворізький Національний Університет
Бібліографічний опис: Біляєва К. Є. Використання мов програмування Golang та Java в якості серверних мов для розробки web-застосунків / К. Є. Біляєва, О. Г. Рибальченко // Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі : матеріали XІІІ Всеукраїнської науково-практичної WEB конференції аспірантів, студентів та молодих вчених (24-26 березня 2020 р.). – Кривий Ріг, 2020. – С. 87–90. – Бібліогр.: с. 90.
Короткий огляд (реферат): У доповіді були порівняні основні риси мов програмування Go та Java, проаналізовано можливість їх використання як серверних мов програмування. Java є однією з найпопулярніших мов програмування для серверів та веб-застосунків, її сильні сторони роблять Java майже ідеальною для таких задач. Але у кожної мови є недоліки, що дають поштовхи до постійної модернізації старих мов програмування та створення нових. Таким чином при участі Google Робертом Гризмером, Робом Пайком і Кеном Томпсоном була розроблена нова мова програмування Go (або Golang). Вона була представлена у листопаді 2009 року. Обидві мови належать до сім’ї мов С, тому мають дещо схожий синтаксис. Ще одна спільна особливість – наявність збирача сміття. Ця риса робить програмування на Java та Go безпечнішим та простішим, адже тепер про цю функцію не треба турбуватися самим програмістам. Розглянуті мови також вважаються крос-платформними, хоча для реалізації цієї особливості Java для інтерпретації коду потрібна наявність Java Virtual Machine (JVM), а Go створює окремий бінарний файл для кожної платформи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4400
Розташовується у зібраннях:Наукові статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.