Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/145
Назва: Метод отримання високих якісних показників збагачення при переробці окислених руд
Автори: Булах, Олексій Володимирович
Булах, Алексей Владимирович
Bulakh, Oleksii
Ключові слова: окислені залізисті кварцити
подрібнення
знешламлення
магнітна сепарація
концентрат
Дата публікації: 2019
Видавництво: ДВНЗ "Криворізький національний університет"
Бібліографічний опис: Булах О. В. Метод отримання високих якісних показників збагачення при переробці окислених руд / О. В. Булах // Гірничий вісник : науково-технічний збірник. – Кривий Ріг, 2019. – Вип. 105. – С. 103–107. – Бібліогр.: 10 назв. – DOI: 10.31721/2306-5435-2019-1-105-103-107.
Короткий огляд (реферат): З’ясовано, що одним з основних методів збагачення окислених кварцитів є магнітне збагачення сировини у сильному полі. При використанні цього процесу основною проблемою отримання високоякісних концентратів є взаємна флокуляція рудних та нерудних частинок, а також наявність у сировині гідроксидів заліза, що утворюють плівку на поверхні нерудних мінералів і тим самим, за рахунок вилучення цих комплексів у концентрат, знижують якість кінцевих продуктів. На цій підставі виконано дослідження з магнітного збагачення окислених руд з попереднім знешламленням подрібненого матеріалу. За результатами досліджень знешламлення подрібненої руди перед збагаченням підвищує якість магнітного продукту та знижує втрати загального заліза в немагнітному продукті. Наслідком процесу знешламлення подрібненої руди є підвищення магнітної сприйнятливості для рудних зерен і зниження її для нерудних зерен.Дані дослідження дозволили визначити процес зниження контрастності рудних і нерудних мінеральних зерен в процесі подрібнення окислених залізистих кварцитів за рахунок покриття поверхневого шару дисперсними частками відповідно нерудних і рудних мінералів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/145
ISSN: ISSN-L: 2306-5435
E-ISSN: 2306-5435
Розташовується у зібраннях:Кафедра збагачення корисних копалин і хімії
Наукові статті



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.