Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/824
Назва: Об’єктно-орієнтований підхід як засіб активізації пізнавальної діяльності
Автори: Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: об’єктно-орієнтоване програмування
ООП
чисельні методи
об’єктні обчислення
абстракції високого рівня
С++
об’єктно-орієнтоване проектування
об’єктно-орієнтований аналіз
Дата публікації: 1999
Видавництво: НПУ ім. М. П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Семеріков С. О. Об’єктно-орієнтований підхід як засіб активізації пізнавальної діяльності / Семеріков С. О. // Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики : збірник наукових праць / Редкол. : Гузій Н. В. (відп. ред.) та інші. – Випуск 3. – К. : НПУ ім. М. П. Драгоманова, 1999. – С. 69–75.
Опис: “Наука про те, як замість лише бистродії машини використовувати чисельні методи та бібліотечні програми, переживає період дитинства і є однією з найважливіших галузей дослідження у майбутньому”. Ці слова Р.В. Хеммінга, сказані майже 40 років тому, і нині не втрачають своє актуальності. Тенденція до створення та систематичного використання математичних бібліотек, що виникла на початку 60-х рр., з кінця 80-х рр. стає домінуючою. Проте розвиток чисельних методів обумовлюється сьогодні також розвитком засобів обчислювальної техніки та технології програмування. Так, поява паралельних ЕОМ породила новий клас чисельних методів, орієнтованих на паралельні обчислення, а розвиток об’єктно-орієнтованого програмування (ООП) – новий напрямок, який сьогодні є провідним у чисельних методах: об’єктні обчислення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/824
Розташовується у зібраннях:Наукові статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
stat_cc.pdfстаття246.79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.