Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/811
Назва: Фізичні моделі в курсі «Основи комп’ютерного моделювання»
Автори: Грищенко, Наталя Володимирівна
Чернов, Євген Вадимович
Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: фізичні моделі
основи комп’ютерно­го моделювання
комп’ютерне моделювання
моделювання
пропедевтичний курс
навчальний посібник
технологія моделювання
Дата публікації: 1998
Видавництво: УНІВЕРСУМ-Вінниця
Бібліографічний опис: Грищенко Н. В. Фізичні моделі в курсі «Основи комп’ютерного моделювання» / Н. В. Грищенко, Є. В. Чернов, С. О. Семеріков // Перша міжнародна науково-практична конференція «Методичні та організаційні аспекти використання мережі ІНТЕРНЕТ в закладах науки та освіти» (ІНТЕРНЕТ – ОСВІТА – НАУКА – 98) : матеріали конференції. – Том 2. – Вінниця : УНІВЕРСУМ-Вінниця, 1998. – С. 341–348.
Опис: Огляд методичної літератури з комп’ютерного моделювання показує існування різних підходів до його викладання у середній та вищій школі. Загальноприйнятим є підхід, при якому побудова моделей здійснюється з використанням апарату вищої математики, яким володіють переважно студенти старших курсів. Це зумовлює перенесення курсу «Методи математичного моделювання» на 7-8, а іноді і на 9-10 семестри, що знижує його роль у формуванні світогляду майбутнього спеціаліста, яке відбувається у старших класах школи та на молодших курсах вузу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/811
Розташовується у зібраннях:Наукові статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
STWORD97.pdfстаття358.41 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.