Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/719
Назва: Математичне моделювання фрактальних об’єктів
Автори: Хараджян, Олександр Агасійович
Семеріков, Сергій Олексійович
Ключові слова: моделювання
математичне моделювання
фрактальні об'єкти
міра Хаусдорфа-Безіковича
броуновський рух
фрактальні поверхні
Дата публікації: 1999
Видавництво: РВГІЦ КДПУ ім. В. Винниченка
Бібліографічний опис: Хараджян О. А. Математичне моделювання фрактальних об’єктів / О. А. Хараджян, С. О. Семеріков // Фізика. Математика. Нові технології навчання : збірник матеріалів Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, присвяченої 70-річчю фізико-математичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка (2–3 квітня 1999 року, м. Кіровоград) / Упорядники : С. П. Величко, А. М. Плічко, О. М. Царенко. – Кіровоград : РВГІЦ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999. – С. 41–42.
Опис: Мета роботи полягає у розробці імітаційних комп’ютерних моделей різних геометричних об’єктів, які б дозволили обчислювати фрактальну розмірність при різних параметрах моделі, накопичувати статистику та порівнювати розмірності передфракталів різних порядків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ds.knu.edu.ua/jspui/handle/123456789/719
Розташовується у зібраннях:Тези

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
FRAC_MAG.pdfтези135.17 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.